Coming soon


esitavad
Karantiin
ellujäämismäng
game over

Projektist

COVID-19 tõttu on enamikus maailma riikides kehtestatud ebamõistlikud piirangud, mistõttu on kogu turismivaldkond ja sellega seotud tööstusharud tõsises ohus. Erandiks pole olnud ka Balti riigid: hotellide, restoranide ja reisfirmade katastroofiline olukord ei ole saanud vajalikku tähelepanu ametivõimude ega ka tavakodanikke poolt, keda need piirangud kas ettevõtte või töökoha kaotamise osas pole veel otseselt puudutanud.

Seetõttu otsustasime meie, projekti "Karantiin: ellujäämismäng" korraldajad, läbi viia sotsiaalse eksperimendi või nimetagem seda isegi interneti show’ks, vaadates probleemi teiselt poolt turisti pilgu läbi. Kui atraktiivne on turism praeguses keskkonnas ja millised on hetkel reisijate väljakutsed?

Selleks, et saada vastused nendele küsimustele, majutame 20 vabatahtlikku 10 toas Riia vanalinna ühte mugavaimasse apartementhotelli. Kümne päeva pikkune tähtaeg on kooskõlas Läti valitsuse soovitatud isoleerimise nõuetega.

Projektis osalejate ülesanne on kogu selle perioodi jooksul viia läbi mitmeid loovaid ja psühholoogilisi ülesandeid, järgides kõiki piiravaid nõudeid. Iga päev lahkub mängust üks paar. Finaali jõudnud võitja saab peaauhinna, milleks on tasuta ööbimine selles samas hotellis tervelt kuuks ajaks, lisaks meie partnerite kingitused.

Kümne päeva jooksul hotelis toimuvat kajastatakse suhtlusvõrgustikus ja partnermeedias, keskendudes olme-, sotsiaalsete ja psühholoogiliste raskustele, millega projektis osalejad katse ajal kokku puutuvad. Just nende samade igapäevaste probleemidega puutuvad kokku ka tavalised turistid.

Seega püüame avalikkuse tähelepanu suunata loodud probleemile, tehes seda seadusandlikus vormis ning tuues tähelepanu tervele ühiskonnale.

Projekti panevad käima: Interneti-ressurss ostrov.ee | in360.ee (Eesti) ja apartment hotell Sherlock Art Hotel Riga (Läti), kus kogu tegevus ka toimub.

Partneritele

Partnerluse eesmärk on näidata üles solidaarsust nendega, kes ei nõustu COVID-19-ga seoses kehtestatud ebamõistlike ja piiravate meetmetega. Samas võite loota ka oma kauba ja teenuste piisavalt tõhusale reklaamikanalile.

Partneri osalemine projektis on tasuta! Ainus nõue on ergutusauhindade ja kingituste pakkumine projektis osalejatele. Olete huvitatud? Kirjutage meile aadressil info@survivalgame.eu.

Aitäh, et olete meiega!

Meie partnerid:

Auhinnad ja kingitused

Võitja saab peaauhinna: kuu aega majutust premium-apartmendis Sherlock Art Hotel Riga. Lisaks meie partnerite auhinnad. Kõik mängijad saavad ergutavaid kingitusi ja boonuseid.

-->